Marigold Studio Fotografii tworzą Roksana Wiśniewska i Marcin Szczęch. 

Fotografia to nasza pasja. Jeśli więc szukacie fotografów, którzy uchwycą najpiękniejsze momenty Waszego życia i przekażą je Wam w postaci niebanalnych zdjęć – dobrze trafiliście. Jesteśmy tu po to, aby spełniać Wasze marzenia.

Dziś fotografować każdy może, w każdej chwili. Jednakże fotografia to sztuka o złożonym warsztacie. Z tego względu w fotografii stawiamy na profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie. Każdy klient jest dla nas wyjątkowy, każdy ślub czy sesja - niepowtarzalne. Dlatego też do pracy podchodzimy kreatywnie i z dużym zaangażowaniem – tak aby spełnić wszystkie Wasze oczekiwania.

Fotografując chwytamy ulotne chwile i emocje. Miłość, szczęście, łzy wzruszenia, radość – to uczucia, które niezmiennie nas samych wzruszają i fascynują. Staramy się je wszystkie zatrzymać w kadrach i przekazać Wam jako trwałą i estetyczną pamiątkę.

Tworzymy niezwykłe wspomnienia w postaci fotografii, które zapamiętają na zawsze te najcenniejsze momenty Waszego życia. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi pracami oraz ofertą. Mamy nadzieję, że spotkamy się już wkrótce!